Kariera

Zapraszamy do aplikowani na stanowisko:

Animator zabaw dla dzieci, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Talent plastyczny/muzyczny
  • Umiesz malować buzie, skręcać baloniki
  • Masz dobre podejście do dzieci
  • Chcesz zdobywać doświadczenie w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie stoisk z zabawami dla dzieci według standardów firmy
  • Przygotowywanie stoisk przed imprezą i złożenie po imprezie
  • Godne reprezentowanie firmy, wysoka kultura osobista
  • Prowadzenie zabaw i animacji z werwą i zaangażowaniem

Osoby zainteresowane  prosimy o przesłanie CV lub/i listu motywacyjnego!

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:

biuro@eventy24.com

Zapraszamy również do aplikowania na stanowisko:

Transport/pomoc techniczna, jeśli:

  • Posiadasz prawojazdy kategorii B
  • Dysponujesz samochodem (mile widziany hak i możliwość jazdy z niewielką przyczepką)
  • Jesteś dyspozycyjny popołudnimi i w weekendy

  • Odbiór sprzętu z magazynu i dostarczenie go na miejsce imprezy
  • Dbanie o dostarczenie sprzętu wzastanym stanie
  • Pomoc animatorom przy rozłożeniu i złożeniu stoisk animacyjnych
  • Zwrot sprzętu do magazynu

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym zespole
  • miłą atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • elastyczny czas pracy